Bylinný nápoj Herbalife má viaceré pozitívne účinky

horúci bylinný nápoj – bylinný čaj

Už naše staré mamy dobre vedeli, že mnohé byliny, ktoré rastú na lúkach či v lesoch, majú pozitívne účinky na ľudské zdravie. Ak ale v dnešnej dobe nieste veľký nadšenec do bylinkárstva, bude pre vás asi časovo príliš náročné naučiť sa jednotlivé rastliny rozoznávať, zbierať ich, sušiť a pripravovať z nich zmesi na čaj.

Čo keby sme vám povedali, že ideálnu zmes s viacerými pozitívami môžete mať namiešanú už z vopred pripraveného instantného nápoja?

Telo a duša sú spojené nádoby

Či už to beriete tak, že je ľudské telo chrámom Božím, alebo máte k zdravému životnému štýlu prozaickejšie dôvody, určite sa zhodneme na tom, že o náš organizmus je treba sa starať aj po fyzickej stránke.

Už starí Gréci poznali pojem kalokagathia, ktorý znamená starostlivosť o telo aj dušu, ktoré sú dodnes považované za dve spojené nádoby. Aj keď sme na to v poslednej dobe ako ľudstvo trochu zabudli a až teraz sa k týmto poznatkom konečne vraciame.

Kto sa má aspoň trochu rád, bude sa snažiť dopriať svojmu telu to najlepšie. A k tomu najlepšiemu patria práve aj bylinky.

Spoločnosť Herbalife je svojimi potravinovými doplnkami dobre známa, a vo svojej ponuke má okrem iného aj presne tú ideálnu namiešanú zmes, o ktorej sme hovorili na začiatku.

Tou je instantný bylinný nápoj s extraktom z čaju – a to zeleného a čierneho. V jednej porcii sa nachádza 85 mg kofeínu, čo je ideálne množstvo na začiatok dňa, najmä ak ste zvyknutí piť kávu. Tento nápoj si ideálne môžete vychutnať dvakrát denne.

Nielen zmiernenie následkov stresu

Dnešná doba je náročná v tom, že po človeku vyžaduje, aby všetko robil naplno. To však znamená veľa stresu, ktorý má prirodzene veľmi negatívne následky pre ľudský organizmus, najmä ak je ho veľa a je dlhodobý.

Práve instantný bylinný Herbalife čaj pomáha tieto následky stresu a vyčerpania zmierňovať. A okrem toho vďaka nemu dokážete udržať svoj pitný režim na ideálnej úrovni.

lahodný dúšok bylinného nápoja
Lahodný dúšok bylinného nápoja

To však nie je všetko. Ako už bolo povedané, sú pozitívne účinky tohto nápoja viaceré, takže si ich môžeme v bodoch vymenovať pekne poporiadku:

• instantný bylinný nápoj Herbalife obsahuje iba 6 kalórií na jednu porciu,
  • ideálny obsah kofeínu pre lepšiu sústredenosť – 85 mg na jednu šálku (a súčasne zvýšený prílev energie už po 5 minútach od vypití),
  • čistenie ciev a lepšie prekrvenie tela,
  • úprava krvného tlaku k stredným hodnotám,
  • spaľovanie podkožného tuku a odstránenie celulitídy,
  • pomoc pri kožných chorobách (akné, psoriáza, ekzémy),
  • odstraňovanie zimomravosti,
  • pomoc pri kŕčových žilách,
  • odstraňovanie ťažkých kovov z organizmu,
  • zlepšovanie činnosti obličiek,
  • močopudné účinky, zbavenie opuchov,
  • ideálne pripravená zložka zeleného čaju s extrakciou vo vodnom kúpeli,
  • varianta bez príchute a ďalej s citrónovou a broskyňovou príchuťou.

Okrem výťažkov z čierneho a zeleného čaju obsahuje bylinný nápoj samozrejme aj bylinky – a k tým patria slez lesný a ibištek, doplnené o výťažok z kardamónu a tiež prírodné aróma citrónu alebo broskyne u príslušnej príchute.

Vo veľkom sto gramovom balení nájdete celkom 58 porcií po 1,7 g (pol čajovej lyžičky), čo je starostlivo odvážené množstvo na jednu vyváženú dávku. Ak budete tento bylinný nápoj Herbalife s výťažkom z čaju piť ráno, môžete ním pokojne nahradiť rannú kávu.

Tej sa však celkom vzdávať nemusíte a nápoj Herbalife môžete kľudne piť až na desiatu alebo po obede, teda niekoľko hodín po káve. Maximálna denná dávka nápoja sú 2 čajové lyžičky, ktoré môžete ráno rozmiešať v 1,5 l vody a túto zmes priebežne upíjať po celý deň.

Instantný bylinný nápoj Herbalife môžete piť buďto v horúcej alebo v studenej forme.

Viac informácii o zdravom životnom štýle, články, odporúčania, skvelé doplnky výživy, odborné poradenstvo a pomoc pri zlepšovaní vášho životného štýlu nájdete na stránke herbastore.sk, ktorú prevádzkuje nezávislý člen Herbalife.