Press "Enter" to skip to content

Je pre domáce zvieratá lepšia surová strava?

admin 0

Sme presvedčení, že vo väčšine prípadov je surová strava pre väčšinu domácich zvierat lepšia voľba.

Naše domáce psy a mačky by mali byť kŕmené stravou, ktorá im dáva najlepšiu príležitosť prežiť dlhý, šťastný a zdravý život. Odporúčame používať vyváženú surovú stravu z rôznych špeciálnych stravovacích dôvodov. Surová potrava je zväčša vhodná pre domáce zvieratá akejkoľvek veľkosti, plemena a veku.

Biologicky vhodné surové potraviny, sú chutnou voľbou stravy pre domácich miláčikov a dávajú im príležitosť prekvitať a žiť plnohodnotný život. Bez plnív, obilnín a umelých prísad obsahuje čisté prírodné krmivo iba tie najčerstvejšie ingrediencie, ktoré sú biologicky vhodné pre výživové požiadavky vašich domácich miláčikov.

Vytvárajte si sami najlepšie recepty pre kŕmenie svojich domácich zvierat surovou potravou. Budete mať istotu, že je biologicky vhodné, bez hormónov a konzervačných látok. Pridajte sa k tým, ktorí kŕmia svojich miláčikov stravou, ktorú mali vždy jesť.

Mnoho milovníkov domácich miláčikov odporúča prechod na surové kŕmenie. Už po niekoľkých týždňoch po prechode na surovú stravu vidia zjavné zdravotné zlepšenie.

gilpander